До Запоріжжя завітали тропічні гості

Нещодавно у Запоріжжі відкрилася виставка екзотичних тварин «Красуні та чудовиська». Унікальну красу «живих експонатів» неможливо передати словами. Навіть їх назви відрізняються вишуканістю: метелики Агрепіна, Комета, Вітрильник, Павине око...

Метелик Фото: vk.com

На виставці «Красуні та чудовиська» не засумують і поціновувачі незвичайних експонатів: їх увагу потішать чудернацькі павуки з різних куточків планети. Якщо ваше серце все ж таки більше схильне до метеликів, то організатори експозиції дають можливість побачити весь процес формування метелика, починаючи с кокону. Так гості виставки стають свідками справжнього дива: появи на світ нових красунь з різнокольоровими крилами. Але павуки та метелики не єдині гості цього дивовижного місця, тут і багато різних змій, черепах, ящірок, хамелеонів та інші жителів теплих країн.

Хамелеон

Фото: chamaeleon.ru

Відвідувачі можуть отримати інформацію про вид тварини та її місце проживання. Атмосфера виставки «Красуні та чудовиська» особлива: відчуваєш себе гостем справжніх тропіків, що заворожують і манять одночасно. Для людей, які хочуть зануритися у світ тропічних лісів, не знайти місця цікавіше!

Автор: Вероніка Воробйова