До Запорізького національного університету завітали представники Посольства США

2   Посол США Кліффорд Бонд: «Бути хорошим громадянином означає бути

поінформованим. Демократія – це не тільки вибори, це – доступ до інформації кожного громадянина».

   5 серпня у Запорізькому національному університеті представники вишу та гості з місцевих ЗМІ разом із делегацією Сполучених Штатів Америки (до складу якої увійшли представники Посольства та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  обговорювали питання взаємодії журналістів, органів влади, громадських організацій та представників бізнесу у сучасних умовах.

   На засіданні також піднялася тема проблем, які виникають під час інформованості жителів сільської місцевості стосовно останніх подій в Україні. Не оминулося увагою і питання інформації, що подається у ЗМІ та соціальних мережах. Як закордонних гостей  — Посла Кліффорда Бонда, секретаря Посольства Кармен Ле Клер, представників USAID Грега Олсона та Бена Лонга -, так і представників ЗНУ зацікавило питання професійної підготовки журналістів. Як зазначив Посол США Кліффорд Бонд: «Демократія – це не тільки вибори, це – доступ до інформації кожного громадянина», а інформацію реципієнтам надають журналісти, які повинні бути відданими своїй справі і оприлюднювати лише достовірну інформацію.

   Зазначимо, що на зустріч (окрім закордонних гостей) завітали головний редактор газети «Правда» Валерій Зотов, журналіст та ведуча ЗОДТРК Ольга Вакало,керівник Запорізького медіа-центру Тетяна Орлова, генеральний директор «ТРК «Алекс» Ольга Калганова, директор Інституту журналістики КПУ Олег Богуславський, представник ГО «Коло громадської довіри» (м. Київ) Наталя Дідик. Запорізький національний університет на зустрічі представляли декан факультету журналістики Володимир Манакін, викладач факультету Катерина Сіріньок-Долгарьова, директор прес-центру Олександра Усенко, а також члени Студентської ради.