До ЗНУ завітала учасниця канадської науково-дослідницької програми для студентів Ольга Свинтозельська

До Запорізького національного університету завітала студентка Запорізького державного медичного університету Ольга Свинтозельська, учасниця Канадської урядової програми науково-дослідницьких стажувань студентів "Mitacs Globalink Research Internship"

Гостя розповіла про основну мету й завдання «Mitacs Globalink Research Internship» — програму 12-ти тижневого стажування студентів усіх спеціальностей. «Mitacs» — це неприбуткова організація для фінансування дослідницьких проектів в Канаді. Фонд Шевченка, організований Українською діаспорою Канади для просування української культури в Канаді, також фінансує представлену програму.

Для того щоб потрапити на стажування студентам потрібно:

  • Володіння англійською або французькою
  • Арифметичний бал вище 80%
  • Бути зарахованим до освітніх програм бакалаврату (3-й курс) в Україні.

За словами спікера, Україна — не єдина країна, що бере участь у цій програмі. До проекту також залучені Туніс, Німеччина, Китай, Австралія, Мексика, Британія та багато інших країн. Організатори повністю оплачують переліт, оформлення візи, стипендію для харчування та проживання в Канаді.

70008713_456449911625735_1531707924710162432_n

«Студенти мають можливість отримати міжнародний досвід, працювати з якісною матеріально-технічною базою, зустріти нових людей, дізнатися про інновації Канади, а також відчути на собі теплу, дружню атмосферу, привітну культуру Канади та красу природи», — розповіла Ольга Свинтозельська.

Для участі потрібно заповнити онлайн-заявку, надіслати CV, лист-рекомендацію від професора й виписку з оцінками від університету за всі роки навчання. Студент обирає 3-7 проектів у різних провінціях. Після відбору з учасниками проводиться скайп-співбесіда. Більш детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті www.mitacsua.org

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу особисто поспілкуватись зі спікером та поставити питання.

 Юлія КОЗЛОВА