До ЗНУ завітав син легендарного важкоатлета Руслан Жаботинський

3 листопада  до Запорізького національного університету завітав син легендарного запорізького атлета Руслан Жаботинський з презентацією книги «Мой отец Леонид Жаботинский»

Фото: Прес-центр ЗНУ

Руслан Жаботинський анонсував свою книгу і коротко розповів про її зміст: «Книгу я присвятив батькові, її перша частина становить мої спогади з дитинства, а друга частина є відгуками відомих спортсменів про професійну діяльність батька»

ok.ru

Зустріч пройшла у форматі розповіді про цікаві факти з життя легендарного спортсмена: Жаботинський наводив яскраві фрагменти з життя батька, розказав про унікальний прийом підняття штанги, авторську знахідку Леоніда Жаботинського. І хоч зараз цей прийом не використовують в олімпійському спорті, багато спортсменів практикують такий спосіб.

Алгоритм поштовху штанги Л. Жаботинського. www.olympic-weightlifting.ru

Основною частиною аудиторії були студенти факультету фізичного виховання. Для них, ще один гість заходу, Дмитро Робота, майстер з кросфіту, показав базові вправи з підйому штанги. На зустрічі також були присутні Притула Олександр, старший викладач факультету фізичного виховання ЗНУ, і Геннадій Васильчук, проректор з наукової роботи Запорізького національного університету.

Леонід Жаботинський встановив 21 світовий рекорд, володар багатьох нагород, він є гордістю радянського спорту, кумиром Арнольда Шварценеггера і прикладом для наслідування мільйонам спортсменів у всьому світі.

Автори: Євген РЯБКО, Артем МАСЛІХОВ

Фото: Прес-центр Запорізького національного університету