Підлітковий вік – це не сварки з батьками

Нещасливе "перше кохання", сварки с батьками – досить поширені проблеми серед юнаків, правда?

Я сама була в цьому віці і пережила невдале «перше кохання». Знаєте, коли ти поступово починаєш дорослішати, то розумієш, як свого часу твоя матуся застерігала тебе від помилок. Найстрашніше те, що ми рідко помічаємо скільки мама проливає сліз, скільки вона хвилюється за свою рідну малечу.

family mom baby

pixabay.com

В кожній дитині в цьому віці починає грати юнацький максималізм. Це особливість психіки підліткового й юнацького віку, коли він стає категоричним, прямолінійним, дуже емоційним. Підліток одразу ж починає закриватися від оточуючих. І особливо в цей момент батькам треба спробувати найти спільну мову з дитиною, почути її, постаратися пережити разом цей тяжкий момент. Основна задача батьків: допомогти розкрити в дитині особистість.

День матері 2016

sokolov.ru

Можливо, я не зможу повністю достукатися до своїх однолітків, але  все ж таки можна спробувати донести підліткам та батькам, які проблеми як можна легко уникнути. Ми повинні зрозуміти, що підлітковий вік – це не втеча з дому, не сварки з батьками, це – прагнення пізнати себе як особистість. Спробувати знайти себе в мистецтві, зайнятися самоосвітою.

pixabay.com

В цьому віці, я почала займатися малюванням, і це потім стало для мене сенсом життя. Кожний день я працювала за мольбертом  в майстерні по 6 – 7 годин. І у мене не було часу на сварки з батьками, втечі з дому. Я мріяла про світле майбутнє і маленькими кроками й зараз йду до нього. Отже, якщо ми почнемо мріяти і працювати над своєю мрією, то все вийде, без конфліктів та стресу.

Аліна БЄЛОМИЙЦЕВА