«Друга ріка» конфліктує з народним оркестром

Гурт "Друга ріка" 13-14 травня вийде на сцену національної опери України ім. Т.Г. Шевченка в супроводі академічного оркестру народних інструментів НАОНІ. Колектив презентує свій шостий студійний альбом Supernation. Вперше в історії українського шоу-бізнесу рок-музиканти використають у своїх піснях по-справжньому народні інструменти.

Як наголосив Валерій Харчишин, для всіх учасників колективу досвід гри з оркестром народних інструментів — абсолютно новий і несподіваний. Наразі «Друга ріка» НАОНІ проводять спільні репетиції, під час яких інколи конфліктують. Журніліт Громадського телебачення Майкл Щур завітав на репетицію. Зокрема, на відео задокументований момент, коли деригент та барабанщик не могли порозумітися, хто дає сигнал для початку пісні.

Також цимбаліст оркестру поскарждився, що гітаристи «Другої ріки»постійно «глушать» цимбали. А бандуристка НАОНІ визначила перевагу оркестру над командою Харчишина  у спільній грі: «У мене на бандурі 62 струни, а на гітарі тільки 6. Я думаю, що цим усе сказано!».

Під час виступу, зазначив Валерій Харчишин, НАОНІ готують сюрприз для тих, хто завітає в національну оперу, проте ані співак, ані учасники гурту не знають про те, що підготували учасники академічного оркестру.

За матеріалами: Телебачення Торонто, tsn.ua

Марина Галич