Два береги Дніпра запоріжці з’єднали «живим ланцюгом»

DSC_1017У День соборонсті України запоріжці прийшли до плотини ДніпроГЕС для того, аби з'єднати Східну і Західну частини нашої держави, узявшись за руки. Подібна акція у Запоріжжі проходить не вперше, але цього року її організували активісти Запорізького обласного центру молоді.

Спеціаліст Центру молоді Марина Терещенко розповіла, чому ця акція важлива для Запоріжжя:


DSC_0930Організатори запросили  патріотів україни зібратися з одного та іншого боку плотини. Молодь пDSC_0966рийшла у вінках, багато учасників акції одягли на спини прапори України. Іще до початку ходи через плотину водії автомобілів вітали учасників флеш-мобу, сигналили та махали руками, прапорцями із відкритих вікон автівок. Запоріжіці, в свою чергу, підбадьорювали одне одного традиційними гаслами «Слава Україні!», «Слава нації!». Серед присутніх був учень 31 гімназії Артем Цеков, який поділився своїми думками щодо Дня Соборності:

DSC_0893Поміж учасників акції плакатом та вінком на голові виділялDSC_0088ася учасниця багатьох патріотичних заходів Запоріжжя — Ніна Гаврилівна. Жінка прийшла до ДніпроГЕСу, бо вважає, що Україна має бути єдиною:

Близько 13.00 з одного та іншого берегів Дніпра по плотині рушили учасники флеш-мобу. Вони трималися за стрічки блактиного і жовтого кольору.  Вродовж усієї ходи учасники кілька разів співали Державний Гімн. На середині плоDSC_0037тини, вбрана в національний одяг,  учасників чекала віце-президент молоDSC_0169діжної громадської організації «Небо без кордонів»  Ярина Ярко. Дівчина грала роль України, до якої зі Сходу і Заходу її сини принесли блакитну і жовту стрічки, а потім зв’язали їх, тим самим показавши єдність держави.

Після єднання запоріжців на плотині свято продовжилось у парку металургів. Там під звуки оркестру малеча складала пазл України.

Марина Галич