Двоє студентів ЗНУ стали переможцями обласного конкурсу «Студент року»

Двоє студентів Запорізького національного університету війшли до списку переможців обласного конкурсу "Студент року" та 16 листопада отримали свої нагороди

http://www.zoda.gov.ua/

Церемонія нагородження відбулася у кіноконцертному залі ім. Довженка, де переможцям вручили почесні нагороди: сертифікат на отримання грошової премії та грамоту обласної держадміністрації.

Організатором конкурсу виступило Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації.  Як повідомляє прес-служба ЗОДА, у 2016 році на конкурс було подано 78 характеристик студентів з усіх вищих навчальних закладів області, які змагалися в 11 номінаціях. В підсумку було обрано 15  найкращих студентів, серед яких — двоє студентів ЗНУ. Оксана Камєнова, магістр 2 курсу біологічного факультету перемогла у номінації «Студент-учений року», а Кліма Воронова з юридичного факультету нагороджено званням «Староста року«.

Конкурс проводився в 3 етапи: факультетський і університетський, які проходили протягом жовтня, а обласний тур відбувся в листопаді.