Джоан Роулінг оприлюднила в інтернеті три книги про Гаррі Поттера

Британська письменниця Джоан Роулінг продовжила серію книг про світ Гаррі Поттера й презентувала три нові розповіді про життя школи для юних чарівників Хоґвортс, повідомляє Mega News. Реліз новел відбувся 6 вересня у цифровому форматі на сайті Pottermore

style.rbc.ru

Також, книги доступні в ряді інтернет-магазинів електронних видань. Новинки продаються по ціні в 2,99 євро за копію. Варто додати, що кожний збірник творів представлений не тільки англійською, а й німецькою, французькою, італійською, японською, португальською та іспанською мовами. Його (реліз) письменниця вирішила приурочити до початку навчального року в школі чародійства. Адміністратори тематичного порталу Pottermore, де відбувся реліз, відмітили, що це – лише доповнення до основної серії книг. А директор Pottermore Сьюзан Джуревікс зауважила, що ці книги дозволяють натхненню та таланту Роулінг розкритися в абсолютно іншому світлі.

harry.16mb.com

Перша книга отримала назву «Короткі історії з Хоґвортсу про владу, політику і надокучливих полтергейстів». В неї мова піде про професора Долорес Амбридж й про ії «безжалісні коріння», відносини майбутнього головного злодія франшизи Тома Реддла з професором Горацієм Слизнортом. Крім цього, «політична» книга розповість про устрій Міністерства Магії та Азкабану.

eksmo.ru

eksmo.ru

Друга книга отримала назву «Хоґвортс: неповний і недостовірний путівник», вона розкриє читачам секрети знаменитої школи, а третя, «Короткі історії з Хоґвортсу про героїзм, випробування та небезпечні захоплення»,  розповість історії про двох викладачів – Мінерви Макґонеґел і Ремуса Люпина.

Нагадаймо, що 31 липня на полицях магазинів з’явилася восьма частина історії про Гаррі Поттера – театральная п’єса «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Ця книга стала найбільш продаваною п’єсою в історії британської літератури, побивши рекорд «Ромео і Джульєтти» Шекспіра, хоч і стала предметом суперечок серед прихильників. В Україні друк перекладеної книги «Гаррі Поттер і прокляте дитя» запланований на жовтень 2016 року.

yugopolis.ru

yugopolis.ru

Автор: Анна ПАШКО