«Еко Форум 2018» у Запоріжжі: про екологічні проблеми та їх вирішення

В Запоріжжі завершився II міжнародний екологічний форум, який тривав з 30 по 1 липня 2018 року

Фото: Ольга Іванова

До виставкового центру «Козак палац» приїздили сотні людей: екологи, місцеві активісти та представники міської влади. Для науковців були організовані конференції, в програмі форуму були різноманітні заходи для промисловців і підприємців, освітян, студентів, школярів. Одним із масштабних заходів стала міжнародна наукова конференція до 60-річчя Запорізького міського дитячого ботанічного саду.

Фото: Ольга ІвановаФото: Ольга Іванова

Для відвідувачів заходу організатори облаштували спеціальні зони, де можна було пофотографуватися та помилуватися зеленими експонатами. Так, декорації та квіткові композиції були представлені запорізьким комунально-ремонтним будівельним підприємством «ЗеленБуд». Було представлено й велике розмаїття овочів та фруктів від представників широківської громади.

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

В контексті Форуму була представлена виставка картин: знайомі пейзажі Запоріжжя ще раз нагадали гостям заходу про красу та неповторність природи нашого краю. Також пройшов майстер-клас по живопису від учасників Всеукраїнського пленеру «Хортиця крізь віки». Результатом творчого процесу стали 12 картин розміром 30 на 40 см. Ідея такого колективного твору мистецтву належить голові правління запорізької організації Національної Спілки художників України Ірині Гресик.

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Участь в «Еко Форумі» взяли й різні освітні установи. Серед спікерів були гості з різних міст України, до обговорення проблем навколишнього середовища долучилися і закордонні експерти. Українські та міжнародні компанії представили технологічні новинки та послуги, які допоможуть у вирішенні проблем екології.

Протягом трьох днів проведення другого міжнародного «Еко Форуму» були представлені презентаціїі зі сфери збереження довкілля: на тему охорони водних ресурсів, переробки промислових та побутових відходів енергозбереження та екологічної освіти.

Фото: Ольга Іванова

Фото: Ольга Іванова

Головним і основним завданням екофоруму була визначена спільна робота усіх підприємств, громадськості та влади задля поліпшення стану навколишнього середовища.

Сподіваємося, що з кожним роком міста України будуть показувати роботу над підвищенням чистоти навколишнього середовища та поліпшенням умов природозбереження.

Ольга ІВАНОВА