Факультет фізичного виховання ЗНУ переміг у змаганнях з футболу

1 лютого в спорткомплексі Запорізького національного університету відбулися щорічні змагання з міні-футболу.

За перемогу боролися факультет фізичного виховання, змішаний факультет та адміністрація університету. У першій грі зійшлися змішаний факультет і факультетом фізвиховання. Останні зі старту гри почали тиснути на ворота суперника і після першого тайму рахунок був 0:3. Дублем відзначився Пиптюк Павло та один м’яч на свій рахунок записав Горбуля Олександр. Другий тайм розпочався зі спроб змішаного факультету піти уперед і забити швидкий м’яч, але усі сподівання було «поховано» четвертим голом у виконанні Дядечка Ігоря.

мини футбол Запорожский национальный университет

У другій грі турніру зустрілися команди змішаного факультету та адміністрація ЗНУ. Завдяки тому, що перші були у тонусі після гри з факультетом фізвиховання, їм вдалося відзначитися трьома м’ячами у першому таймі. Чопоров Сергій відкрив рахунок, представник журфаку Олександр Микитів подвоїв його, а Стасюк Микола довів справу до «розгрому».

мини футбол ЗНУ 1 февраля

А ось другий тайм пройшов за повним домінуванням адміністрації: два м’ячі у виконанні Осадчука Антона «підвищили градус» спортивної зустрічі. Після того як рахунок став 3:2, номінальні господарі зібралися і почали вибігати у контратаки, гра пішла на зустрічних курсах, але рахунок на табло залишився незмінним.

ЗНУ СОК соревнования 2018

У фінальному поєдинку зіграли адміністрація та факультет фізичного виховання. Щоб зайняти другу сходинку. адміністрації ЗНУ потрібно було перемогти з перевагою у два м’ячі. Але гравці фізичного факультету у першому таймі забили три «сухих» м’ячі, повторивши результат першої зустрічі зі змішаним факультетом. У другому таймі адміністрація грала більше розкуто: Васильчук Генадій забив «гол престижу» на старті другої половини гри. Цей пропущений м’яч мабуть спантеличив команду суперників, і у відповідь вони забили ще аж 3 голи. За факультет фізичного виховання хет-триками (3 голами, забитими в одному матчі однією людиною — прим. ред.) відзначились Горбуля Віктор та Пиптюк Павло.

Стас ДАВИДЕНКО