Факультет соціології і управління ЗНУ відсвяткував своє 15-річчя

25 березня 2016 р. у приміщенні Театру Ляльок (вул.Гоголя, 60) факультет соціології й управління відсвяткував 15-річчя факультету, а також 20-річчя спеціальності «Соціальна робота»

ФСУ ЗНУ Фото: fsu.org.ua

Серед 16 факультетів Запорізького національного університету ФСУ є одним із наймолодших. Він був створений у серпні 2001 року й мав лише три підрозділи: кафедру соціології, політології та теорії управління. Згодом почала діяти кафедра теорії та практики управління.

ФСУ ЗНУ

Фото: fsu.org.ua

Сьогодні ФСУ є чи не єдиним у регіоні центром фундаментальної класичної підготовки соціологів, політологів і соціальних управлінців та службовців. Високий рівень підготовки студентів факультету постійно відзначається на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, вихованці ФСУ є постійними стипендіатами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, мера м. Запоріжжя, премій для обдарованої молоді Запорізької обласної державної адміністрації.

З 2010 року на факультеті започатковано видавництво власної газети, працюють Discussion Club, Ліга молодих політологів, Волонтерський сектор, а віднедавна – Науковий ресурсний центр зі сталого розвитку.

ФСУ ЗНУ

Фото: fsu.org.ua

З нагоди ювілею викладачі та студенти, а також гості й випускники зібралися на святковий концерт. Потім захід продовжувався у форматі вільного спілкування.

За результатами цього зібрання буде створено Галерею Випускників і розміщено на сайті fsu.org.ua. Тож поринути у атмосферу свята й згадати студентські роки можна буде просто відвідавши цю електронну сторінку.

Автор: Анастасія Синьоока