Фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад»: погляд з-за куліс

Нещодавно мені випала чудова нагода бути ведучим фестивалю естрадного мистецтва "Зорепад", що проходив у Запорізькій області. Коли мені зателефонувала голова студентської ради з такою пропозицією, я, не роздумуючи ані хвилини, погодився

Фото: Анастасія Зуб

Організатором заходу був Запорізький обласний центр молоді. Відбірковий тур проходив у 3-х містах Запорізької області. Всюди нас із організаторським складом зустрічали в прекрасних будинках культури з усіма почестями.

%d0%b7%d0%be%d1%80%d0%b5%d0%bf%d0%b0%d0%b4-2016-%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d1%83%d1%87%d1%96%d0%b9

Фото: Анастасія Зуб

Фото: Анастасія Зуб

На обличчах учасників можна було побачити схвильованість, але разом із тим — велике щастя, адже кожен із них марить сценою. Кожен прагнув показати все,на що здатний. Відбирати учасників у фінальну частину було покликане суворе, але справедливе журі. «Найзірковішим» суддєю став Дмитро Єременко — фіналіст проекту «Голос Країни» та «Співай як зірка».

dhyaaokmt78

00xt8kqttmq

Стоячи за сценою, я міг спостерігати за великою кількістю учасників і за їхнім бажанням скоріше вийти на сцену. Всі готувалися дуже серйозно, адже в цьому році «Зорепад» святкував своє 25-річчя. Кожен номер, кожна пісня перехоплювали подих, як у глядачів, так і у журі. Але у фінал могли пройти тільки 10 найкращих номерів. Тому журі дуже ретельно оцінювали кожен номер.

6kojdypqbyw

eqvaji4mch0

Публіка зустрічала учасників конкурсу дуже тепло, і, незважаючи на те, що глядачів було не так вже й багато,  конкурсанти відчували велику підтримку. Це був дуже корисний і цікавий досвід у моєму житті.

Автор: Данило САПОЖНІКОВ