Фільми про специфіку і складність журналістики

Багато випускників починають замислюватися щодо вибору майбутньої професії. Вибір багатьох з них падає саме на журналістику, але більшість забуває про складнощі цієї професії, які можуть очікувати в майбутньому.

Ось декілька фільмів заснованих на реальних подіях і скандалах:

  • Секретне досьє (2017)

У 1971 році, отримавши в розпорядження секретні документи Пентагону, господиня газети Washington Post  Кетрін Грем і її редактор Бен Бредлі, спільно з товаришами по службі з The New York Times, приймають висновок публікувати скандальні матеріали. Їх не смикає те, що політична вершина США намагається оскаржити право розголошення прихованого листування про В’єтнамську війну у верховному суді, погрожуючи зачинити друкованого видання.

Дивитися фільм українською мовою можна тут:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/10087-sekretne-dosye.html

  • Убити посланця (2014)

Гері Уебб виховує трьох хлопців та захоплюється звичайною журналісткою роботою. Він пише нотатки про грізну боротьбу з наркоторговцями для каліфорнійського друкованого видання. До Гері дзвонить благовірна одного з найбільших наркоторговців, якого забрали і мають намір засуджувати. Вона дає репортеру папери співробітництво уряду з підсудним.

Перш ніж публікувати цю інформацію Гері хоче в усьому розібратися і вході особистого розслідування виявляється залучений до всієї цієї ситуацію. Як незабаром з’ясовується один із найбільших наркоторговців, співпрацював із ЦРУ. У країну завозилися тонни наркотиків і в цьому виявляються замішані великі держслужбовці. У Гері є важливі докази, але оприлюднення нотаток може стати величезною загрозою для нього та його родини.

Дивитися фільм українською мовою можна тут:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/7476-ubiti-poslancya.html

  • Сенсація (2019)

Роджер Айлс – легенда ТВ. Це він придумав дебати, щодо завдань пересічних людей і забезпечив перемогу Ніксону, безсумнівно допоміг Рейгану і вигадав слоган «Make America Great Again» (Зробіть Америку знову великою). Він вивів Fox у лідери, забезпечуючи своїм працівникам всі суспільні гарантії та безпеку. А ще зібрав армію сексуально-привабливих ведучих, одягнув їх у міні спідниці і наказав щодня виявляти ноги у кадрі. Ось тільки він і не сподівався, що колись це військо може почати війну проти нього самого.

Дивитися фільм українською мовою можна тут:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/13136-sensacya.html