«Фото-батл» у Дубовому Гаю: аквагрим, шотландські кілти та подорож до Європи (ФОТО)

У рамках Дня фотографа в Дубовому Гаю 12 червня пройшов захід під тематичною назвою "Фото-Батл". Гості свята взяли участь у квесті, зробили креативні фото, покаталися на конях - кожен знайшов собі заняття за смаком

Лучный клуб зверобой Дубовка

Подорожуючи від локації до локації, фотографи виконували різноманітні завдання, щоб поборотись за грандіозний приз — подорож до Європи! На тих, хто полюбляє спокійніші  змагання, чекав справжній сюрприз – галявина для гри в «Твістер». 

Дубовка 2016 Фото батл

Дубовка 2016 Июнь

У кожного гостя свята була можливість пофотографуватись на спеціальній фотозоні з різними декораціями. Також кожен охочий міг зробити фотографію з філіном, декоративними голубами, величезним білим кролем та навіть з дикобразом.

Дубовка 2016 Июнь

Дубовка 2016 Июнь

Дубовка 2016 Июнь

Для прекрасної половини на «Фото-Батлі» був бонус — за ініціативою спонсора свята «Дому канцелярії» майстри робили зачіски кожній моделі. Гарні коси з вплетеними різнокольоровими стрічками стали прикрасою багатьох дівчат. Були свої бонуси і для дітей — майстри  аквагриму перетворювали малечу на  птахів, тварин і комах.

Дубовка 2016 Июнь

Дубовка 2016

Дубовка 2016

Також для відвідувачів свята було організовано традиційні паркові розваги: атракціони та катання на конях. Справжньою родзинкою свята став майстер-клас від лучного клубу «Звіробій»: дівчата у гарних сукнях та хлопці у шотландських кілтах вчили всіх охочих стріляти з арбалета.

Дубовка лошади

Лучный клуб зверобой Дубовка

Автор: Катерина НОВИК