Фотоакція в ЗНУ: зроби кадр у бібліотеці

До Всесвітнього дня бібліотек у Запорізькому національному університеті оголошено фотоакцію "#LibraryZNU_є_контакт"

Всесвітній день бібліотек, що відзначається 30 вересня, став гарним приводом для ініціювання акції «#LibraryZNU_є_контакт». Її мета — привернути увагу до Наукової бібліотеки Запорізького національного університету.

Участь полягає в тому, щоб зробити фотографію, тематично пов’язаною з Науковою бібліотекою ЗНУ, та викласти її на Facebook, додавши до опису хеш-тег #LibraryZNU_є_контакт. За цією ключовою фразою фотографії можна буде передивитися у соцмережі.

qivTvKpUPGuthvIHZdlnKzRgHQ8iIWYhPukimrcZQloh5Vkdt8F1oDkigzD8BDHL4Q=w300

Що за насолода проводити час у гарній бібліотеці. Дивитися на книжки — і то вже щастя.

Вільям Теккерей

Взяла участь в акції студентка кафедри акторської майстерності та дизайну Вікторія Барабаш: вона створила цілу серію затишних фотографій у бібліотеці Запорізького національного університету.

Не поскупилися на дружні знімки й студенти математичного та інших факультетів ЗНУ, взяли участь у «книжковій» фотоакції і співробітники університету.

42790105_471319920021715_2215716328847704064_n

Пропонуємо взяти участь в акції і вам — фотографуйтеся, ставте хештег #LibraryZNU_є_контакт і поділіться фотографією з друзями! Детальніше про Наукову бібліотеку Запорізького національного університету ви зможете дізнатися в спільноті на Facebook: https://www.facebook.com/libraryZNU/

Фото: facebook.com