Футбол: «Зоря» перемогла «Чорноморець» з мінімальним рахунком

 tLZHrgKC3kIМатч 17-го туру Чемпіонату України з футболу, в якому зустрічались луганська «Зоря» та одеський «Чорноморець», пройшов на запорізький «Славутич-арені».  Луганчани, у якості номінальних фаворитів, а тим паче й господарів поля, зіграли у традиційний для них відкритий футбол. Раз по раз луганські гравці створювали моменти, проте «Зорі» подекуди не вистачало реалізації: представники атакувальної ланки ніяк не могли наважитись на вирішальний удар, а подекуди – банально не щастило.

Проте гравці луганського клубу дотиснули суперника, та врешті-решт прорвали оборону «Чорноморця»: на 77-й хвилині успішно зіграла зв’язка резервістів Тотовицький-Ліпартія, останній з яких і реалізував асист партнера, таким чином вирвавши перемогу за підсумками матчу.

Треба віддати належне й команді з Одеси: переживаючи скрутні часи та серйозні кадрові проблеми, футболісти не закривались у захисті, гідно контр-реагували на атаки опонента, та навіть мали реальні шанси вийти в лідери поєдинку.

Результат матчу – «Зоря» обходить найближчого опонента на три очки, та впевнено закріплюється на четвертій сходинці турнірної таблиці. Натомість «Чорноморець» опиняється міцно затиснутим між «металургами» з Донецька та Запоріжжя, обіймаючи десяту позицію за підсумками туру.

 

Костянтин Ценцура