«Гайдамаки» у новому кліпі показали прифронтовий Маріуполь

Відомий український гурт «Гайдамаки» днями презентував своє нове патріотичне відео на свіжу пісню «У відкрите небо» з нещодавно оприлюдненого довгоочікуваного альбому «УкрОп», який наразі можна придбати за допомогиiTunes та інших онлайн-сервісів.

Новий кліп «Гайдамаків» за своєю суттю є документальним, адже в його основу покладено кадри відвідин музикантів прифронтового Маріуполя із презентацією нового альбому 28-29 квітня 2015 року. Відеоматеріал було відзнято у рамках телепроекту «Кобзар» («Ми – українці»), який виходить в ефірі «Телеканалу новин 24». Режисером та одним з операторів відео «У відкрите небо» виступив вітчизняний кліпмейкер Костянтин Михайлов, який раніше вже працював із «Гайдамаками» над кліпом до пісні «Дерев’яні щити», яка, до речі, також увійшла в платівку «УкрОп». Окрім Костянтина, місце за операторською камерою займав Дмитро Паясь, а зйомками з квадрокоптеру керував Богдан Тугуші.

За словами Костянтина Михайлова, новим відео «Гайдамаків» вся знімальна команда хотіла показати Україні сьогоднішній Маріуполь, спростувавши чутки про проросійські настрої його населення. Як розповів у свою чергу лідер «Гайдамаків» Олександр Ярмола, у нього лишились виключно позитивні враження після відвідин цього міста, від спілкування з місцевими мешканцями та нашими військовими, а також від енергетики публіки під час виступу. До речі, дуже показово, що під час концерту більшість глядачів складали саме місцеві жителі, а не наші вояки, яких також було чимало. «Гайдамаки» і надалі планують відвідувати із виступами міста та містечка на сході нашої країни та закликають це робити всіх інших патріотично налаштованих вітчизняних артистів.

Джерело: notatky.com.ua