Гала-концерт у Запорізькому національному університеті

20 квітня 2016 року в Запорізькому національному університеті відбулася довгоочікувана  подія – Гала-концерт «Студентська весна 2016».

День открытых дверей ЗНУ 2016

Цього року  студенти вражали глядачів унікальною інтерпретацією знаменитих кінострічок,  на сцені ми  бачили комедії, драми та історичні пародії від наших студентів. Організатором заходу став Центр культури Запорізького національного університету.

Студент юридичного факультету Владислав Бандаровський розповів про свої враження від цього річної “Студвесни” та які шанси на перемогу його факультету — “Сьогодні, на скільки нам відомо гала — концерт відбудеться у новому форматі, подивимося як це вдасться центру культури, на скільки гарно чи погано. Що до факультету, як будь який студент будь якого факультету за своїх дуже вболіваю і мені здається що ми дуже гарно виступили і ми претендуємо на гран-прі”

За результатами студентського кінофестивалю 3-тє місце посів факультет іноземної філології, 2-ге – Економіко-правничий коледж. Переможцем «Студентської весни 2016» став юридичний факультет, а гран-прі дісталося математикам Запорізького національного університету.

В рамках гала-концерту було нагороджено переможців фотоконкурсу «Університет очима студентів», вокального фестивалю «Голос ЗНУ» хореографічного фестивалю «Танок, як стиль життя»,  переможчів гри “Що? ДЕ? КОЛИ?” та “Золотий мікрофон”. Протягом всього вечора студенти дарували атмосферу свята всім гостям заходу, виконуючи хореографічні та вокальні номери, організовані Центром культури ЗНУ.

Катерина Шпор

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ja8J2s6N_Ac

https://soundcloud.com/katerina-shpor/gala-kontsert