Голова студради журфаку ЗНУ Катерина Степанова: «Студентське життя дане для того, аби відкривати у собі нові можливості»

— Вже майже ні для кого не секрет, що ти йдеш з посади голови Студентської Ради через нову роботу, але мало хто знає, ким ти працюєш. Можеш, будь ласка, сказати пару слів про те місце, заради якого ти покидаєш нас?

— Так, цього року я вирішила, що маю йти далі і розвиватися у більш професійному плані, мені запропонували роботу за фахом. Я працюю журналістом у інформаційному агентстві, набуваю там досвід для подальшого професійного розвитку.

— Чи важко тобі далося рішення: піти або залишитися?

— Дуже важко, тому що факультет — це моє спасіння від нудьги, це знайомства із цікавими та неординарними людьми, кожного дня нові емоції та безперервний рух. Проте життя є циклічним, все має початок і кінець. Я вирішила піти з посади голови студентської ради, тому що впевнена — попереду багато незвіданих стежок, треба йти!

— Ти в прекрасних стосунках з викладачами, вони могли покластися на тебе в будь-який момент. Можливо, хтось із них хотів тебе переконати залишитися?

— Ні, не переконували, проте казали багато гарних відгуків про мою роботу у складі студради.

— Протягом навчального року ти докладала всі зусилля, щоб розвивати факультет. Скажи, що допомагало тобі досягати мети і не впадати в розпач, коли щось не виходило?

— Допомогали досягати мети, звісно, члени нашої студради. Вони всі неймовірно заряджені ідеєями, які ми несли в родину журфаку. Тому команда — це перша сходинка до успіху! Має бути система, тільки тоді спрацьовують усі механізми і в результаті вдасться все задумане.

— Багато студентів, з ким у тебе склалися довірчі стосунки, з сумом спостерігають за тим, як ти все рідше з’являєшся в усім знайомій аудиторії студентської ради. Але багато хто не знає, як ти стала головою студради. Розкажи про це, будь ласка.

— Минулого року мені випала карта спробувати себе у цій ролі, коли екс-голова Настя Холод, так само як і я, через роботу покинула пост голови студентської ради журфаку. Я виконувала її обов’язки. Потім настав час виборів і я зрозуміла, що можу і хочу бути завжди в центрі студентського життя. І в квітні 2016 року я була обрана на цю посаду.

— На посаду нової голови факультету балотується студентка другого курсу Варлигіна Дар’я. Що ти порадиш їй як людина, яка вже зробила величезний внесок у факультет і знає, як із чим боротися?

— Головне моє побажання — вірити у те, що робиш. Якщо ти віриш, то й інші тебе підтримають. А також, ніколи не зупинятися на першому «ні» і пробувати знову і знову!

— Що б ти побажала з своїй стураді і всім студентам журфаку?

— Бажаю завжди горіти ідеями,говорити та виражати думки, не боятися бути непоміченими та бути активнішими! Студентське життя дане для того, аби відкривати у собі нові можливості. Я колись спробувала те, чого раніше боялась, і не шкодую жодної хвилини про свій крок.

Інтерв’ю підготувала Шахсанам БІНАЛІЄВА