Графік навчання, екзаменів та канікул у ЗНУ не зміниться

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов повідомив, що графік навчання, практичної підготовки, підсумкового контролю і дати зимових канікул змінюватися не будуть. Всі студенти Запорізького національного університету навчаються за графіком 2014-2015 навчального року, який був затверджений ректором ЗНУ ще до його початку.

«В університеті створено всі умови для проведення опалювального сезону на належному рівні, використовуються енергоощадні технології, а також передбачено можливість регулювання температури повітря в приміщеннях навчальних корпусів ЗНУ. Завдяки сучасним технологіям, які впроваджені в Запорізькому національному університеті, ми заощаджуємо кошти упродовж усього року, а не тільки під час опалювального сезону, тому порушувати заздалегідь спланований графік навчального процесу немає потреби», – пояснив Микола Фролов.

Ознайомитися з графіком навчального процесу Запорізького національного університету на 2014-2015 рік можна на офіційному сайті ЗНУ в рубриці «Навчання»: http://www.znu.edu.ua/ukr/edu/grafik_navchalnogo_procesu_ta_rozklad