Гурт «Друга ріка» обстріляла паризька поліція

Група «Друга ріка» опублікувала новий кліп – на пісню «Париж (Дай мені вогню)» зі свого торішнього альбому Supernation. За сюжетом ролика, музиканти стають об'єктом переслідування поліції.

«Події розгортаються на околиці Парижу. Історія розказана в зворотному порядку. У центрі сюжету – авантюрна історія з викраденням красивої дівчини, в яку закохується один з учасників групи. Спроба завоювати любов силою призводить до того, що на музикантів починає полювати поліція», — повідомляється в поясненні групи до нового кліпу. По ходу справи, поліцейські застосовують вогнепальну зброю.

Режисером кліпу виступив Влад Разіховскій, який знімав для групи також відео на пісню «Чую» і фільм про альбом Supernation. «За задумом режисера, передбачалося, що у фіналі історії дівчина просто зникне, залишивши глядачеві можливість додумати сюжет самостійно. Але в останній момент, натхненний зйомками і красою героїні, барабанщик групи Олексій Дорошенко зважився на відчайдушний крок», — розповіли музиканти.

Піснею «Париж» гурт «Друга ріка» зараз відкриває всі свої концерти. Так станеться і 13-14 травня, коли команда вийде на сцену Національної опери України разом з Національним академічним оркестром народних інструментів.

Джерело: cultprostir.ua