ІМІ оголошує набір на тренінг з безпеки для журналістів та журналісток, що працюють в зоні АТО

1-4 липня 2016 року у Києві Інститут масової інформації (ІМІ) проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та журналісток,  що висвітлюють події в зоні АТО

Тренінг містить курс з цифрової безпеки, курс загальної домедичної допомоги, надання першої допомоги в умовах бойових дій. В останній день, журналісти відпрацюють здобуті знання та навички попередніх днів на полігоні в умовах максимально наближених до реальних.

Запрошуються журналісти з усієї України.

Тренінг буде присвячений особливостям роботи в небезпечних зонах, поводження під час обстрілів. Розглянуть питання як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації.

Один день буде виділений для питань надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій та медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО.

На полігоні учасники зможуть на практиці відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень.

На курсі з цифрової безпеки учасники навчаться: захищати свою електронну пошту та акаунти в соцмережах; безпечно користуватися відкритими мережами wi-fi в кафе, готелях тощо; надійно зашифровувати дані на ноутбуці чи флешці, щоб їх не можна було виявити під час обшуків, перевірок на блокпостах тощо; безпечно передавати матеріали із зони АТО в редакцію; користуватись сервісами для шифрованого листування та переговорів і т. п.

Тренінг проходитиме максимально практично, учасники матимуть змогу встановити та випробувати корисні програми та інструменти на своїх ноутбуках, смартфонах та планшетах.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 22 червня 2016 року.

Учасникам необхідно мати при собі власну аптечку (у разі наявності) та одяг, який використовують під час відряджень у зону АТО. А також ноутбуки, смартфони, планшети, з якими вони їздять у відрядження в АТО.

Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Тренінг проводиться у рамках проекту, який виконує ІМІ за підтримки проекту “У-Медіа”, що реалізується “Інтерньюз в Україні”.

Джерело: http://imi.org.ua/news/53904-imi-ogoloshue-nabir-na-trening-z-bezpeki-dlya-jurnalistiv-ta-jurnalistok-scho-pratsyuyut-v-zoni-ato.html