Як cпіймати хвилю Різдва: 5 інтернет-радіостанцій із різдвяною музикою

Запорука гарного святкового настрою зимою - вдало підібраний музичний плейлист із різдвяних мелодій! А найшвидший спосіб зробити це - вмикнути різдвяну радіостанцію, де музичний редактор вже підібрав замість вас ідеальний плейлист Різдва

http://cdn.phillymag.com/

До вашої уваги — 5 радіостанцій, де на вас чекає музичне  різдвяне асорті 

1. Різдвяне Радіо

Вже не перший рік у різдвяні дні на платформі MJoy Radio стартує «Різдвяне Радіо». Цьогоріч «Різдвяне» функціонує у співпраці із «Urban Space Radio». Джазово-блюзовий музичний коктейль із яскравим присмаком класичних святкових мелодій традиційно звучить з 1 грудня до 19 січня.


2. Celtic Christmas

Полюбляєте музичні кельтскі мотиви з ніжними переливами арфи та гучними волинками? Тоді вам має сподобатися розділ радіостанції AccuRadio «Різдво по-кельтски» (Celtic Christmas). Тут можна почути і класичні фольклорні мелодії з краю загадкових кельтів, і сучасні варіації композицій.


3. Radio Christmas 

Радіо Різдво — британський благодійний проект, спрямований на допомогу безпритульним дітям. Перший ефір відбувся 1 грудня 2008 року. В Працівники радіостанції — добровольці, велика частина з котрих — діти та молодь.

  


4. Radio X-MAS

Німецька радіохвиля в період різдвяних свят транслює тематичну музику різних жанрів — від акапельного церковного співу і до запальних блюзових треків. На сайті радіостанції відображається кількість слухачів, що вмикнули радіоплеєр, а також — назва композиції, що грає в даний момент.


5. RadioSon Christmas

Любителям ретро-музики сподобається радіостанція RadioSon Christmas. Запальні мелодії 80-х зроблять ваш настрій веселим, а традиційні композиції у вінтажному записі стануть оригінальним музичним супроводом для затишних святкових вечорів.