Як магістри журфаку ЗНУ відсвяткували випускний (ФОТО)

15 лютого на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам, що цього року успішно завершили своє навчання

Фото Олександри Лозов'юк universe.zp.ua

Захід проходив в актовій залі 1-го навчального корпусу ЗНУ, куди були запрошені не тільки магістри, а й їх викладачі, родичі та друзі «винуватців» свята. Випускний вечір відкрив ведучий Віктор Посунько, студент 2 курсу факультету журналістики. Першим випускників магістратури журфаку від імені ректорату ЗНУ привітав Олександр Гура, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи.

Неодноразово протягом свята звертався до студентів заступник декана журфаку Віктор Костюк. На початку він прочитав звернення декана факультету Володимира Манакіна, у котрому звучали напутні слова, поради та подяка студентам. Також Віктор Володимирович зачитав уривки з творів випускників, котрі ті писали на початку свого навчання. У цих есе кожен зі студентів ділився намірами та мріями у сфері журналістики та власним баченням свого подальшого життєвого шляху. Без сумніву, почути ці рядки через декілька років було цікаво кожному з авторів.

Олександр Гура та Віктор Костюк вручили почесні грамоти кращим студентам та активістам курсу. В цілому дипломи про вищу освіту отримали 29 випускників спеціальностей «Журналістика», «Реклама» та «Зв’язки з громадськістю». Привітали новий випуск магістрів Олена Семенець, професор, завідувач кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю, Юрій Ботнер, старший викладач кафедри журналістики та Олена Усманова, куратор груп та доцент кафедри теорії комунікацій. Музичним сюрпризом заходу стала акапельна композиція від студенток журфаку Шахсанам Біналієвої, Олександри Кутової та Пономаренко Арини.

Не забули виразити подяку своїм наставникам і самі випускники — з особистою промовою до пристуніх викладачів та співробітників факультету журналістики ЗНУ звернулися випускниці Катерина Дарна та Марина Галич. А «фінальним акордом» свята стала фотосесія випускників зі своїма викладачами та родинами і частування смаколиками.

 Олександра ЛОЗОВЮК