Як мешканці Запоріжжя у вільний час розважаються

Багато з нас, ще на початку робочого тижня починає  мріяти  про вихідні. Їх чекають усі, від школярів до людей котрі працюють. Для когось це час , аби виспатись, подивитись улюбленій серіал. Більш активні відвідують музеї, театри та виставки. Натуралісти полюбляють проводити дозвілля наодинці з природою, якою славиться наш край

Знаходяться й ті, для кого місто занадто маленьке. Молодь, зокрема студенти , скаржаться на недостатню кількість цікавих та недорогих місць для відпочинку. Ми поспілкувались з людьми, та виріши дізнатись, чи так воно насправді. Поцікавитись, як вони знаходять альтернативні варіанти проведення часу , якщо коштів замало.

Аліна 21 рік. Студентка

  • Дуже подобається розважатися з друзями у квеструмах. Так, це задоволення не з дешевих, але якщо велика компанія виходить недорого. В мене навіть є спеціальна карточка ,пройшла майже всі. До речі у Запоріжжі їх дуже багато, ще й нові відкриваються.

Данило 27 років. Продавець-консультант

  • Насправді у місті багато цікавих місць, є навіть спеціальні рейтинги ,своїми очима бачив. Якщо в когось виникли проблеми з проведенням дозвілля, нехай подивляться в інтернеті. А сам я не дуже люблю тусовки на вихідних, після важкого тижня мені подобається сидіти біля води. Компанією збираємось на Хортиці, сміємося, грошей не багато витрачаємо.

Володимир 22 роки. Спортсмен

  • Ну кафе в нас більш ніж достатньо, але мені подобається активний відпочинок. Головне- зібрати побільше друзів, тоді усюди буде недорого. Ми граємо у пейнтбол, усім до речі рекомендую. Під час стрільби виробляється адреналін, до того ж це спорт, здоровий спосіб життя та все інше.

Христина 25 років. Менеджер

  • Я одразу хочу сказати, що місць для відпочинку мало. У кафе дорого сидіти, взимку зайнятися нема чим взагалі. Треба якось більше приділяти увагу підліткам, молоді та їх дозвіллю. А так, особисто я ходжу в кіно, коли є нормальні фільми.

Ось так, думки наших опитуваних різняться. Напрошується висновок, що потрібно  вміти самостійно зацікавити себе, пошукати інформацію про якісь цікаві місця у мережі. Але найголовніше, уявити відпочинок неможливо без улюблених друзів. Велика компанія – гарант доброго настрою. Та все ж, будемо сподіватись , що з часом у нашому улюбленому місті з’явиться більше цікавинок.

Вероніка Воробйова