Як не панікувати на сесії: 10 порад студентам

Вже з наступного тижня студенти поринуть у світ під назвою «сесія». Незалежно від того, на якому курсі перебуваєш - але якоюсь мірою в цей період не знаходиш собі місця. Як поводити себе перед іспитом - розкажемо далі

slava-ukraine.com

1. Щоб бути впевненим у собі, ви повинні прийти на іспит, в першу чергу, підготовленими. Прокиньтеся раніше, щоб встигнути поїсти, привести себе в порядок, одягнутись. Візьміть усе потрібне для екзамену: заліковку, ручку (а краще дві), конспекти та ін.

2. Вірте у себе. Намагайтеся не хвилюватися, не панікуйте разом з іншими студентами, бо хвилювання – штука заразна. Заспокоїтись допоможуть декілька повільних глибоких видихів.

3. Спокій та зібраність – запорука успіху. Оберіть для себе зручне місце, впевніться, що у вас достатньо місця для роботи, що вам ніхто не заважає. Не забувайте про правильну поставу.

4. Перегляньте завдання, уважно читайте запитання, вдумуючись у те, про що ви читаєте. Плануйте легкі запитання спочатку, складні — на кінець.

5. Якщо потрібно обирати правильну відповідь з кількох можливих, впевніться, коли можна вгадувати. Спочатку відкиньте відповіді у неправильності яких ви впевнені.

6. Під час письмового екзамену, добре обміркуйте, про що плануєте написати, щоб у творі не вийшло «каші».

7. Не треба гризти ручку чи нігті, навіть якщо нічого не знаєте, краще робіть розумний вид, це додасть вам впевненості.

8. 10% часу відведіть на перевірку. Переконайтеся, що відповіли на всі запитання, також не забувайте про орфографію та пунктуацію.

9. Проаналізуйте свої результати. Подумайте, що ви зробили не так, в чому помилились, і на наступний іспит будете у всеозброєнні.

10. В разі чого, не забувайте, що навіть завалений екзамен можна перездати за певний час. 🙂

Вдалої сесії!

Яна ПОТОЦЬКА