Як отримати доступ до міжнародної наукової пошукової платформи в ЗНУ?

Нагадуємо, що період дії доступу до платформи Web of Science Запорізького національного університету спливає 30 вересня 2018 року, тож встигніть скористатися можливістю пошуку потрібної наукової інформації на базі ЗНУ.

znu.edu.ua

Web of Science – це платформа, що поєднує 15 баз даних, 34 тисяч журналів, 150 млн документів, тематичні колекції, патенти, регіональні індекси. Головною базою на платформі є Web of Science Core Collection – перша в світі наукометрична база даних, мультидисциплінарна, архів з 1898 року, понад 70 млн документів, понад 1,4 млрд посилань, понад 20 тисяч журналів.

Постійний відбір, моніторинг і виключення журналів, що втратили науковий авторитет або почали застосовувати недоброчесні практики, гарантують користувачам платформи доступ до якісної інформації.


Віддалений доступ до платформи Web of Science надається через реєстрацію на сайті Наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua) в локальній мережі ЗНУ. За консультацією звертайтесь в зал електронних ресурсів (2-й навч. корпус, кімн. № 126).


Значна кількість заходів з навчання була організована і для науковців ЗНУ. Експерт Ірина Тихонкова провела в ЗНУ науково-практичний семінар. За 2017-2018 роки Наукова бібліотека ЗНУ підключалась до 156 вебінарів українською та російською. Фахівці відділу автоматизації бібліотеки провели тренінги та індивідуальні консультації для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників.

Джерело: www.znu.edu.ua