Як правильно відпочивати на морях, річках та озерах

Початок літа цього року видався доволі прохолодним, та наразі все ж маємо типову для нашого регіону в цей час спекотну погоду

tumblr.com

Звісно ж, найкращий відпочинок такого літа — відпочинок на воді. І для того, щоб він приніс лише задоволення, а не перетворився на нещасний випадок, варто пам’ятати деякі рекомендації, що їх надає відпочивальникам Міністерство охорони здоров’я.
exclamation-28996_640По-перше, звісно, купатись рекомендовано лише у спеціально призначених і обладнаних для цього місцях.

exclamation-28996_640По-друге, краще, щоб температура води була не нижче за 20 градусів, а повітря — не нижче за 24.

exclamation-28996_640По-третє, всі ми любимо купатись під час пікніків, але ж експерти застерігають від плавання раніше ніж через 1,5 — 2 години після їжі.

www.experienceperth.com

www.experienceperth.com

exclamation-28996_640На любителів плюхатись у воду з розгону також чекає застереження: краще заходити повільно, даючи тілу пристосуватись до температури води.

exclamation-28996_640Не рекомендується також заходити глибше ніж по пояс, якщо не вмієш плавати, і знаходитись у воді довше 15 хвилин.

exclamation-28996_640Крім того, фахівці з оздоровлення радять пірнати лише у хоча б більш-менш прозорій воді та після купання відпочивати не на сонці, а в тіні.

 

Дотримуватись цих рекомендацій чи ні — вирішувати відпочивальникам, але ж для якісного дозвілля варто пам’ятати про відповідальність за власну безпеку та здоров’я.

Автор: Марія ОСТАПЕНКО