Як привітати близьких з Новим роком: поздоровлення українською

В ніч із 31 грудня на 1 січня вся Україна святкуватиме Новий рік Жовтого Земляного Собаки. Найулюбленіше і найбільш очікуване свято для мільйонів людей. І кожного хвилює таке питання: «Як привітати своїх близьких»?

http://galynatsiupak.blogspot.com/

Оригінальне привітання  українською в новорічну ніч стане приємним сюрпризом для близьких людей. Це може бути смс-повідомлення, або усне привітання за святковим столом під пісню курантів, або ж традиційна друкована листівка з піфдписом.

               Відкривайте ширше двері,

               Новий рік іде в оселі

               Хвоя, запах мандаринок,

               Дід Мороз і час ялинок

               Не пускайте смуток в хату

               І негоди геть женіть!

               Тільки радість і усмішки

               Ви пускайте у свій дім

               Свято нових відчуттів,

               Свято світла і тепла!

               У новий рік за новим щастям

               Відправляймося, пора!

Багато хто буде зустрічати Новий рік в колі найрідніших людей – своїх батьків. Наведемо приклад привітання саме для них:

«З Новим роком мої улюблені! Головне сімейне свято неможливо уявити без традиційних сімейних застіль. Ставши старше, я хочу подякувати вам за всі ті чарівні свята, які ви влаштовували для мене. Вони огортали мене відчуттям свята й казки, яке я сподіваюся, зможу подарувати своїм дітям. Бережіть себе, нехай Новий рік буде для вас щасливим і безтурботним!»

Ваші привітання мають зарядити близьких вам людей енергією на весь наступній рік. І саме тому повинні звучати щиро і від душі. Адже слова вираженні з любов’ю і від щирого серця – це і є найкраща мотивація для того, щоб прожити наступний рік гідно.

Вадим ШУЛЕШКО