Як святкують День Конституції України під час війни

На жаль, у такий скрутний для всіх час, українці не святкували День Конституції України, бо мета у всіх одна — наша скоріша перемога над ворогом! Але все ж таки є таке, що підіймає дух українського народу і хоч трошки відвертає увагу від розмов про війну.

На площі Маяковського, ввімкнули центральний і головний фонтан міста, тож тепер стало трохи веселіше дітлахам, які люблять бавитися і гратися біля нього. Діти різного віку катаються на самокатах, велосипедах і роликах, а батьки ледве встигають за ними, щоб вони не впали. Також люблять кататися на самокатах навколо фонтану і по самій алеї не тільки малеча, а ще й дорослі. Деякі малюки від спеки залазять у сам фонтан і навіть купаються там, а інші просто мочать ніжки та ходять.

Снимок экрана 2022-07-01 в 20.33.11

Батьки дітей старшого віку сидять на лавочці під деревом, говорять і щось п’ють або їдять біля крамниці поряд. Черги людей вишиковуються, щоб купити там холодні або гарячі напої й всіма улюблений місцевий хот-дог. Люди гуляють з домашніми тваринами, а поруч з маленькою кав’ярнею стоять байкери біля своїх байків і про щось спілкуються. Іноді вони їздять по цій площі й з їхніх байків лунають українські пісні.

Снимок экрана 2022-07-01 в 20.32.37

Складається враження, що війни немає і все спокійно і тихо, доки не ввімкнеться сирена.  Вона дуже голосно звучить, тому деякі люди йдуть звідти до якогось іншого місця.

На площі з колонок, грає гарна українська музика, сучасна і народна, що додає особливого колориту і дає змогу відпочити після важкого робочого дня.

Анна Ярченко