Як вдало провести ранкове шоу на радіо: 7 порад від Соні Сотник
Ранкові шоу для ведучого - це велике щастя, але й великі випробування, особливо, якщо ти в цій справи ще новачок. Як не провалити ефір та чого чекає слухач зранку - читайте у порадах української радіоведучої Соні Сотник
1. Головне в ранковому шоу — не проспати. Декілька років встаєш о 5 годині ранку і спочатку думаєш, що це — біда. А потім ти розумієш, що на радіо ранкове шоу — це пік кар’єри для кожного ведучого на противагу телебаченю, де прайм-тайм — це вечірній час. А на радіо найцінніший час — це ранок.
2. Бажання радіослухача дуже прості. Якщо ви запитаєте його, чого він хоче зранку, він відповість, що хоче бути щасливим. Як його зробити щасливим — це вже інше складне завдання.
3. Між ведучими на ранковому шоу має статися якесь чудо, хімія. Від вдалої імпровізації залежить успіх програми. Якщо ви думаєте, що ми приходимо з підготовленими текстами — ні, це не так.
cultprostir-prod.s3.amazonaws.com
4. Щоранку ти сиплеш на свою обтяжену голову прокльони і свариш себе за те, що не ліг раніше. Але встаєш — і починаєш жити, біжиш на роботу і випиваєш літр кави, і тільки-но вмикається мікрофон – вже не важко, а радісно.
5. Для слухача важливо, щоб ми повністю збігалися з його ранковим ритмом. Щоб ми сорок п’ять разів нагадали йому про час, щоб наші рубрики були розміщені рівно на тому місці, до якого він звик, адже під одну з рубрик він має вийти на роботу, і якщо вона почнеться на п’ять хвилин пізніше, він ризикує спізнитися.
cultprostir-prod.s3.amazonaws.com