Як впоратися з панічними атаками?

Близько 20% людей хоч раз у житті відчували панічний напад.  Раптове почуття страху з’являється дуже випадково, ти можеш сидіти на роботі, як різко моторошний страх, холодна пітливість, запаморочення і навіть можлива нудота.  Але що робити людині, яка хоч раз стикалася з такою проблемою?

По-перше, ходьба чи біг.  Потрібно більше бувати на свіжому повітрі.  Знаєте що таке кортизол?  Це гормон стресу, при бігу відбувається вивільнення ендорфінів та зниження кортизолу, через це ПА може зустрічатися набагато рідше.

По-друге, не забувайте дихати.  Є багато вправ на дихання в інтернеті, це буде корисно не тільки людям, які страждають на ПА, але й звичайній людині, яка опинилась у тривожній чи стресовій ситуації.

Нагадування: сконцентруйтеся на диханні, без різких вдихів та видихів.

По-третє, почніть медитувати. На Ютубі багато відео з релаксаціями, сядьте у зручну позу, і почніть шукати спокій у собі.

Бережіть себе, пам’ятайте, що це все тимчасово, не давайте страху оволодіти вами і найголовніше, не забувайте дихати, адже ми приходимо в цей світ роблячи перший вдих, і йдемо останній видих.

Калашнікова Юлія