«Як загортовувалась сталь»
Націоналізм і національна ідея , є основним рухом супротиву українців під час повномасштабного вторгнення , які молодіжні організації займаються , розвитком і вихованням юних націоналістів , розглянемо прямо зараз :
Дитячий табір «Азовець».
Патріотизм, військова підготовка та дисципліна — ось найголовніші тези системи виховання в «Азовці».
Виховання нового українського покоління на здорових принципах націоналізму. Поява табору пояснюється просто – через підрозділ “Азов” пройшло багато чоловіків та жінок, які мали дітей. Вони прагнули, аби ті зростали в правильному середовищі.
Вихованці табору “Азовець” та інших азовських дитячих установ (зосереджених в рамках ініціативи “Юнацький Корпус”) можуть бути взірцем для багатьох. Багато з вчорашніх “дітей” сьогодні вже воює на фронті. Вони не збираються домовлятись з російськими вбивцями. Чітко знають, хто ворог, та як з ним поводитись. Цьому їх навчила азовська ідеологія.
Дух побратимства у таборі об’єднує дітей від 9 до 17 років, вихованням яких займаються професійні інструктори (колишні бійці полку АЗОВ), вихователі, педагоги та філософи.
«Центурія»
Організація Українських Nаціоналістів, яка стоїть на засадах Української Державності та Європейської Традиції.
«Центурія» — це молодіжна націоналістична громадська організація, частина Азовського руху.
«Це активна молодь, яка займається собою, є самоусвідомленою та дає свою енергію іншим. Вдосконалюємо тіло і дух, звісно, тренуваннями, адже ця фізична складова є необхідною для кожного націоналіста. Також ми проводимо лекції для молоді, щоб вони самоусвідомлювали себе як націоналісти і розуміли, що то є таке — націоналізм. Націоналізм — це не просто любити свою націю. Це вбачати в ній велику силу, велику волю, яка спрямована не на руйнування, а на будування» — розповів «Август», боєць «Центурії».
«Права Молодь»
Рух для молоді, який направлений на військово-патріотичне виховання молоді в націоналістичних традиціях.
Вони є молодіжним крилом національно-визвольного руху «Правий сектор», мають десятирічну історію діяльності. Їх чин направлений на військово-патріотичне виховання молоді в націоналістичних традиціях, так, як це робили (а подекуди й досі роблять) молодіжні організації, що лягли в основу УВО та ОУН. Вишколення молоді відбувається у багатьох сферах: фізична підготовка, тактика, зброєзнавство, ідеологія, історія, вулична безпека, тактична медицина тощо.
Вони проводять : тренування, уроки тактичної медицини, лекції вивчаючи історію нашої держави , роботу з громадськістю, волонтерство.
В підсумку додамо, що до всіх перерахованих переваг цієї організації можна додати неймовірний дух побратимства.
Авторка: Владлена Манько