Як запоріжці вальсували на Олександрівському балу

5 лютого відбувся вже традиційний для Запоріжжя благодійний танцювально-музичний вечір - "Олександрівський бал", організатором якого є Запорізька Єпархія УПЦ

фото Александра Мирошниченко. hram.zp.ua

Бал проходить вже в п’ятий раз, цього року запоріжці затанцювали у просторій залі Палацу культури «Металургів». Традиційно для учасників заходу було встановлено святковий дрес-код: довга вечірня сукня для дівчат та піджчаний костюм для чоловіків.

Фото Александра Мирошниченко https://vk.com/alexander_dance

Танцювальна програма була розділена на виступи дебютантів, які протягом репетицій готувалися до виступу, і на майстер-класи, де могли взяти участі всі охочі. Запоріжці змогли побачити та частково навчитися таким танцям, як полонез, вальс, па де грас, полька.

Фото Александра Мирошниченко

У залі звучала класична музика від Запорізького Муніципального духового оркестру. Також на сцені прозвучали вокальні композиції у виконанні молоді Запоріжжя, пісні у супроводі гітари та флейти  Радислава Власенка, знаменита «Let it be» від Максима Щербакова.

Вихованці недільних шкіл Запоріжжя підготували домашню випічку, гарячий чай та інші смаколики. А у холі Палацу культури проходила фото-сесія, знімки з якої можна знайти у спільності заходу «Вконтакте».

Фото Александра Мирошниченко https://vk.com/alexander_dance

Фото Александра Мирошниченко https://vk.com/alexander_dance

Нагадаємо, що Олександрівський бал у Запоріжжі проходить вже вп’яте, і щороку учасники вечора залишають вдячні відгуки організатором та сподівання на проведення балу наступного року.

2 1

3

Підготувала Олександра ЛОЗОВ’ЮК

Фото: Олександр МІРОШНИЧЕНКО