Які вистави запоріжці хочуть бачити в театрі? (ОПИТУВАННЯ)

День театру – це міжнародне професійне свято всіх працівників театру, що відзначається 27 березня. Окрім професійного свята, це ще й непересічна дата для поціновувачів сценічного мистецтва, які з партеру та балкону гучними оплесками вітають акторів, очікуючи на улюблену виставу.

З приводу Міжнародного дня театру ми вирішили поспілкуватися з жителями Запоріжжя, щоб дізнатися їхні театральні вподобання та очікування від вистав. Три питання цікавили нас:

  • Які постанови хотіли б запоріжці побачити в театрі? 
  • На яку виставу точно би пішли?
  • Що особливо важливо побачити глядачу на сцені?


Інна Абрамоваquote-iconЛюблю різножанрові вистави, але найбільше — комедії.  В запорізьких театро нещодавно подивилась вистави «Танго», «Драні кішки», збираюсь на «Шерлок у спідниці». На сцені мені важливо побачити майстерну гру акторів, художнє оформлення, образність, хореографію, режисерські знахідки.

Інна Абрамова,
викладач факультету журналістики ЗНУ

Анастасія Таційquote-iconСьогодні в театрі не вистачає всесвітньої класики, її місця почали займати вистави в стилі авангард. Я б сходила на такі вистави, як «Ромео та Джульєтта», «Анна Кареніна», «Щелкунчик». Мені подобається дивитися спектаклі, які є класикою, адже цікаво спостерігати індивідуальне бачення різних режисерів відомої історії. Мені важлива повну віддачу акторів, коли вони не просто грають, а ніби проживають ті самі емоції, що і їх герої.

Анастасія Тацій,
студентка

Євгенquote-iconЯ пішов би на «Гамлета». В театрі звертаю увагу на якість гри акторів та імпровізацію. Дуже хочеться потрапити на виставу «Три товариші» Ремарка.

Євген Щербаков,
журналіст

Тетяна Роговаquote-iconВистава «Дон Кіхот» — я її не бачила, але чула схвальні відгуки. З задоволенням відвідала б «Кайдашеву сім’ю». Мені завжди цікаво, як вирішують питання з декораціями.

Тетяна Рогова,
викладач факультету журналістики ЗНУ

 

Людмилаquote-iconНа сцені хотілося б побачити «Гамлета», бо це — класика жанру. Мені цікаво, чи зможе актор донести трагедію героя до глядача. Також як би випала можливість відвідати будь-яку виставу за участі Олексія Богдановича, то неодмінно би сходила. У виставі мені важливо побачити, відчути внутрішні переживання героя. А ще люблю нестандартні рішення в декораціях та костюмах.

Людмила Бєрюшева,
вчителька

Анастасія Блищикquote-iconЯ би хотіла побачити «глубинні» постанови, такі, що зачаровують. Це важливо, коли на сцені твориться диво, справжня атмосфера. Я не люблю нудні вистави, спектакль має зачепити глядача, інакше — ніяк. На сцені мені важливо бачити справжні емоції акторів, не просто гру, я люблю справжність, природність емоцій.

Анастасія Блищик,
студентка

 

Стелла ПАНКРАШОВА