Який курс на журфаці найскладніший? (ОПИТУВАННЯ)

Який курс студенти журфаку вважають більш складним? Перший, коли все в університеті - нове, або - четвертий, коли все вже знайоме, але попереду - отримання диплому про вищу освіту? Ми вирішили дізнатися все це у самих студентів нашого університету


Ольга Буряк

Ольга Буряк: Найважчим для мене був 2 курс. На цьому этапі було дуже багато нових профільних предметів, нової інформації, все це було досить важко засвоїти.

Тина Собко

Тіна Собко: Коли думаєш, що все вже позаду, тоді все здається таким легким… Складно було на тих курсах, де ти боявся викладача. Хоча зараз це смішно згадувати. Складно було там, де було нецікаво — і просидіти всю лекцію здавалось чимось нереальним.

Ірина Сигарева

Ірина Сигарева: Складним був перший курс в коледжі. Можна сказати, що це вже було навчання у ВНЗ. А складність була в тому, що все це було зовсім новим та незнайомим — нові дисципліни, нові люди. Але я б не сказала, що було дуже складно, всі швидко втягнулися.

Мария Чалая

Марія Чала: 3 курс був найскладнішим, тому що з’являється відносна втома від навчання, а також —  потреба в заробітку, щоб жити. А поєднувати роботу і навчання в нашому університеті — вкрай складно. Ось і доводиться «розриватися», не доводячи до розуму, фактично, жодну з двох справ. І міркувати на сесійних іспитах куди складніше при такому навчанні… Тому що нічого не встигаєш, а за одну ніч до іспиту намагаєшся вмістити те, що вчили півроку. Та й на 3 курсі, як на мене, студенти морально вже готові до випуску.

Людмила Богдан

Людмила Богдан: 2 курс був складним через нові профільні предмети і велике навантаження. Ну, і, звісно, кінець 4 курсу — через написання диплома.

Підготувала Даша ДОРОШЕНКО