Яскраве Запоріжжя у погоні за здоров’ям

28 травня вздовж набережної Дніпра, сотні запорожців змагались за першість на біговій доріжці.  Сімейний спортивний захід під назвою "Яскравий забіг" пройшов під слоганом:

“Приходьте розфарбувати Запоріжжя!”

З самого ранку на площі “Радуга” розпочалася реєстрація для тих запоріжців, які не встигли записатися на участь раніше. Забіг зібрав людей, які тільки починають займатися бігом або вже давно не уявляють життя без цього виду спорту. Більше тисячі охочих під однією метою — влаштувати незабутній захід у нашому місті. Учасники отримували унікальні номери та фірмові футболки з символікою свята — різнокольоровими промінчиками. Учасники отримали доступ до безкоштовної води та роздягальні.

О 9:30 усі підготування були завершені. Під овації сотен запоріжців і коментарі ведучого захід почав своє урочисте відкриття.

У забігу, який фактично почався о 10 годині, брали участь понад 1100 запоріжців. Забіг відбувався по групам: окремо побігла група дорослих, а також декілька груп дітей.

Screenshot_14-1-800x528

У святі брали участь люди незалежно від свого віку та можливостей. 44-річний Максим, розповів, що йому не було тяжко брати участь. Проте тренувався розпочав за два тижні до спортивного свята. На питання, чому він приєднався до дійства, віджартовується:

“Вона сказала — вказує на жінку — я й пішов. А насправді головна причина — здоровий спосіб життя. Дам пораду молодим людям, які також хочуть також вести здоровий спосіб життя. Кілометр, або півкілометру зранку чи ввечері, а також менше комп`ютерів та більше спорту”.

Свою назву «Яскравий забіг» виправдав повністю — глядачі та учасники розфарбовували один одного яскравими барвами. Фарби було достатньо, щоб навіть одяг пересічних глядачів змінив колір, а об`єктиви їхніх камер замулялись. Зйомка була насправді важкою, проте це не заважало людям отримувати позитивні емоції від свята.

Screenshot_16-800x531

Головним організатором було ПАТ “Запоріжсталь”.

000-e1526911177167

Микола Мельничук

фото: iz.індустріалка