Юні спортсменки привезли до Запоріжжя золото

3    Учасниці II Юнацьких Олімпійських ігор Єлизавета Бабій та Юлія Міюц поповнили

скарбничку медалей української збірної двома нагородами.

   Майстриня стрибків у довжину легкоатлетка Єлизавета Бабій, побивши свій особистий рекорд, з результатом 6,26 виборола олімпійське золото. Бронзову медаль ігор завоювала чемпіонка світу серед юніорів з тхеквондо Юлія Міюц у ваговій категорії + 63 кг.

З перемогою спортсменок привітала начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, побажавши їм нових сил та наснаги для досягнення заповітних вершин на олімпійських змаганнях, повідомляють у ЗОДА: » Упевнена, що наші дівчата доклали всіх можливих зусиль, щоб вибороти такі престижні нагороди та зробити справжній подарунок до Дня Незалежності  рідному місту та державі. Вони прославили Запоріжжя та Україну на весь світ», — зазначила Наталія.

Загалом на сьогодні в активі збірної України налічується 25 медалей – 7 золотих, 8 срібних та 10 бронзових.

Зазначимо, II Юнацькі Олімпійські ігри розпочалися 17 серпня та триватимуть до 28 серпня. Всього заплановано розіграти 222 комплекти нагород з 28 видів спорту. Поборотись за першість до Нанкіну приїхали майже 4000 спортсменів з 200 країн світу, 58 з яких представляють Україну.