Кіберспорт набуває популярності та скільки платять професійним гравцям у комп’ютерні ігри

У 2020 році кіберспорт це не просто розвага, а можна сказати повноцінна галузь з турнірами, стадіонами вболівальників та величезною фанбазою у світі. Тож найпопулярніші ігри: Fortnite,Dota2, CS.GO (це продовження серії ігор Counter Strike в яку грали більшість з нас в ігрових клубах або дома після роботи з друзями. Наразі все більше змінюється відношення до ігор, та неможливо просто почати грати на турнірах та отримувати великі гроші, в цій галузі треба віддавати всього себе, як би це кумедно не звучало. Але якщо в тебе є талант, або хочеш себе спробувати, то чому б ні?

sGFz7AHmbALYf9ce8UWpZKDgUWKhzsAQ

Як у традиційному спорті у команд є тренера, психологи, бази для тренування, організації та зарплата. Багато брендів бажають співпрацювати з кіберспортивними організаціями. Тому зарплати у професійних гравців можуть здивувати людей. Уявіть! Деяким з них платять близько 5 тисяч доларів, за те що вони грають. Окрім зарплати, є ще: турніри, реклама, та інша діяльність, яка приносить гроші професійним гравцям.

Зараз проходить дуже багато турнірів, як професійних, так і аматорських, де кожен може спробувати себе. Призові фонди на цих турнірах не такі великі як на професійних, але теж можуть доходити до 50 тисяч гривень. Але конкуренція дуже велика, тому не варто думати що все так легко.

wa2hta3u

А, наприклад, на професійних турнірах гравці можуть заробити величезні гроші. У 2019 році на “The International” з гри Dota 2 команда “OG” отримала за перше місце 15 537 397 доларів. Звичайно деякі гроші підуть організації, психологу та тренеру, але це малий відсоток. До речі, за фіналом стежило більш ніж 2 мільйони людей. Це говорить про те, що людям було цікаво спостерігати за тим як грають інші люди, хто знає, мабуть у майбутньому якась з ігор може вийти на один рівень с футболом.

Наприкінці скажу: якщо у вас є дитина, яка дуже багато грає в ігри, не треба забирати шнур, або ламати комп’ютер, хто знає, мабуть, колись саме ваша дитина стане зіркою.