Кінострічка «Не дихай» — коли мисливець може стати жертвою

www.film.ru

Як далеко може завести людська жадібність? Часом люди, одержимі самою ідеєю володіння купою грошей, готові піти так далеко, що забувають про те, що їх можуть чекати непередбачені і вкрай небезпечні наслідки. Адже людина може зіткнутися з чимось або кимось, хто не тільки не віддасть щось цінне просто так, але також спробує забрати щось цінне у злодія. Ця ідея лежить в основі гостросюжетного трилера з елементами жахів «Не дихай».

Можливо, ви чули фразу — «Легких грошей не буває». Головні герої фільму точно цього не чули, адже вони вирішили пограбувати звичайну, на перший погляд, людину. Грабіжники забираються в будинок самотнього сліпого старця з метою пограбування. Здавалося б, так просто — винести гроші з дому практично безпорадної людини. Але грабіжники зробили велику помилку: переслідуваний стає переслідувачем, а мисливець перетворюється на жертву. Таємниця старого чоловіка — набагато страшніше, ніж його пенсійні накопичення.

Глядачі даного жанру можуть здогадатися, чим закінчиться картина, але навіть незважаючи на це, на шляху до фіналу нас встигають здивувати і не раз, і навіть змусять задуматися на секунду, хто є справжнім монстром в цьому фільмі.

Чи не більше півгодини йде на те, що нас плавно знайомлять з зав’язкою, потім до самих кінцевих титрів перед нами динамічний потік подій, просочених інтригою в парі з вдало підібраним саундтреком, який чітко передає все дійство напруги на екрані. Робота оператора виконана прекрасним чином, що ще більше забарвлює яскравими фарбами все, що відбувається за сюжетом. Менше слів, більше дій — такий вердикт для цієї кінострічки.

Прем’єра фільму в Україні відбулася 6 жовтня 2016 року. Тож, якщо ви шукали дещо особливе, інтригуєче та непердачуване, тоді ця кінострічка — саме для вас.

Автор: Каріне АРУТЮНЯН