Китайська делегація завітала до ЗНУ

11 грудня до Запорізького національного університету завітали представники Аньхойського педагогічного університету (Китай) для участі у роботі ректорату ЗНУ. Головна мета заходу – перспективи створення міжнародного культурно-дослідницького центру «Дніпро-Янцзи» - спільного українсько-китайського наукового проекту.

фото: прес-служба ЗНУ

На зустрічі ректор ЗНУ, Микола Фролов звернувся з привітанням до присутніх і представив членів делегації китайського університету: представника керівництва Аньхойського педагогічного університету, секретаря партійної організації КПК Гу Дяшана, заступника декана факультету міжнародної освіти У Шихонга, декана коледжу міжнародної освіти Цзинь Суна, декана коледжу територіальних ресурсів Су Цзиня, директора офісу планування Ван Гана та заступницю директора офісу планування Ду Цзунь.

«Співпраця з Аньхойським педагогічним університетом вже реалізується протягом року. За цей час нам вдалося разом відкрити класи Конфуція»,- розповів ректор. На сьогоднішній день в них вивчає китайську мову 61 одна людина. Це студенти, викладачі та школярі, які проявляють неабиякий інтерес до китайської мови та культури.

«В планах співпраці – відкриття на базі факультету іноземної філології нової спеціальності «Китайська мова»,- наголосив Фролов.

В свою чергу ГУ Дяшан зазначив, що приїзд китайської делегації – це відповідь на візит ректора ЗНУ, який побував в Китайському вищі навесні цього року. І підкреслив, що китайська сторона зацікавлена у подальшій співпраці вищих навчальних закладів двох країн.

«Мені дуже сподобалася екскурсія вашим університетом. Особливої уваги заслуговують музей ЗНУ, а також приміщення відведені під класи школи Конфуція», — поділився враженнями представник керівництва АПУ Гу Дяшан.

По завершенню урочистої частини Микола Фролов вручив усім представникам китайської делегації подяки за розвиток між Аньхойським педагогічним університетом і Запорізьким національним університетом.

Тетяна НАУМЕНКО