Книга як частинка душі її творця

Всесвітній день книги і авторського права відзначається 23 квітня. Ця дата покликана  плекати повагу до книг та до їх авторів

vk.com

Книга — джерело знань, можливість доступу до духовних цінностей, розуміння краси і творчості людства. Книга – це шлях кожного у широкий світ культури, це вікно у пізнання розмаїття міст, цивілізації, втілення в життя мрій та небаченої краси.

Але любов та цікавість до книги, звісно, не має з’являтися один раз на рік через певну дату. Суспільство повинно розуміти, що книгу плекають тільки тоді, коли її щоденно читають. Коли мають можливість порівнювати з іншими, тим самим збагачувати свою внутрішню «бібліотеку».

Для кожного з нас книга несе свій зміст, свою атмосферу, вона здатна по-різному впливати на світогляд. Знайдеться багато людей, котрі скажуть, що читання відбирає багато часу. Та є більшість, котра вважає за потрібне приділити читанню книги половину свого щоденного вільного часу. Не важливо, чи то книги електронні, чи друковані. Кожен обирає для себе свій варіант, за своїми можливостями та уподобаннями.

tumblr.com

Для мене книга несе велику цінність. Звісно, не кожного дня я маю змогу читати той чи інший твір. Але найбільша користь книжки, як на мене, полягає в тому, що завдяки їй можна легко поринути в ту чи іншу атмосферу, місце, час. Особливо, коли напружені дні в університеті або ж вдома, і потрібно відволіктися. Приємно заварити собі чаю, вкутатися ковдрою і насолоджуватися читанням. Книга переносить в інше середовище і мотивує замислитися над певною проблемою, ситуацією. Вибір книги залежить насамперед від настрою та обставин, в яких знаходишся. Це можуть буди звичайні буденні дні в університеті або ж хвилини в подорожі.

Обрати ідеальну книгу по заголовку неможливо. Не прочитавши, не можна й оцінювати. Я дію за таким принципом, що не існує поганої книги. Кожна по-своєму прекрасна, тому що різні автори бачать світ по-своєму, мають різне уявлення стосовно всього і висвітлюють свої думки у своєму стилі. Своє творіння підносять з конкретним задумом і таємницею.

Ольга КОРНІЄНКО