Книги, які навчать мистецтву фотографії

Щоденно ми бачимо безліч гарних фоторобіт. Вони оточують нас всюди: на вулиці, вдома, на роботі та навчанні, навіть, у комп'ютері на робочому столі! Як створюються усі ці знімки та як навчитися їх робити? Скоріше обирайте книгу на Ваш смак та занурюйтеся у світ мистецтва фотографії.

pixabay.com


«ОСНОВИ КОМПОЗИЦІЇ І ХУДОЖНЬОЇ ФОТОЗЙОМКИ»

Марк Гейлер

Книга висвітлює найрізноманітніші питання, що стосуються різновидів фотографії, вибору техніки, обробки знімків та технології друку. Крім теорії у кожному розділі є й практичні завдання, що сприяють легкому засвоєнню матеріалу та стрімкому розвитку навичок.


«НОВА ІСТОРІЯ ФОТОГРАФІЇ»

Під редакцією Мішеля Фрізо, том I

Чіткий та докладний виклад матеріалів з історії фотографії, починаючи з часів створення перших камер, малювальних та світлових машин та зародження фотографії в цілому. Матеріали з цього підручника обов’язково допоможуть Вам гарно підготуватися до семінарів з дисципліни «Фотожурналістика», а також будуть корисні для загального сприйняття фотографії.


«МІФОЛОГІЯ КОМПОЗИЦІЇ У ФОТОГРАФІЇ»

Андрій Зейгарник

Книга, яка зруйнує усі стереотипи щодо створення фотографій та порушить усі критерії «гарних» фото. Тут буде йти мова про те, як навчитися робити не так, як усі та знайти свій власний стиль.


«ТВОРЧА ФОТОГРАФІЯ»

Сергій Морозов

Після ознайомлення з цією роботою Ви навчитеся розуміти фотографію глибше, аналізувати та виявляти власний характер через свою творчість.


«МИСТЕЦТВО БАЧИТИ»

Сергій Даніель

У своїй книзі автор розповідає про особливості композиції, колориту і різні техніки виконання живописного твору на прикладах робіт таких всесвітньо відомих митців, як Веласкес, Федотов, Сєров, Іванов, Брюллов. Також Ви дізнаєтеся, чому композиція та перспектива повинні бути обдумані та осмислені, а також, як навчитися «розмовляти» з картиною, чути її та розуміти.

Тож, сподіваємося, що наша добірка була для Вас цікавою та корисною. Приємного читання!

Яна РАДЧЕНКО