«Книголісся» в Запоріжжі: чарівний лев, казки та мультимайстерня (ФОТО)

"Книголісся" - це незалежна чарівна країна у всесвіті "Запорізької книжкової толоки", куди люблять завітати й діти, й дорослі

Якщо ж казати офіційно, то «Книголісся» — це дитячий простір, велика комплексна локація для дітей на фестивалі «Запорізька книжкова толока». Цього року «Толока» відбулася вже вчетверте і як завжди потішила гостей яскравими казковими декораціями та цікавими подіями.

Відвідувачів зустрічали великі мальовані декорації у вигляді сови, лева, равлика і ведмедя, також для дітей була зроблена величезна «розмальовка» — широкоформатні стенди з контурними малюнками, які кожен охочий міг розмалювати олівцями чи фарбами. А в самому центрі «Книголісся» розташувалося фортепіано для  юних музикантів, охочих зімпровізуавти яку-небудь мелодію.

IMG_4600

Протягом трьох днів «Толоки» для дітей проводили безліч майстер-класів: з малювання, ліплення, різьблення по дереву, аплікації, оригамі, виготовлення закладок, розпису пряників тощо. І, звісно, відбулися десятки творчих зустрічей, вистав, ігор, читань і презентацій літератури для дітей від українських письменників та видавців.

Олександра ЛОЗОВ’ЮК