Колекція одягу «Vkraina» від дизайнра Міли Негру

Український дизайнер Міла Негру об'єднала історію України з модою і створила новий патріотичний образ в рамках проекту "Vkraina". 

 Міла Негру презентувала нову колекцію жіночого одягу прет-а-порте, ще наприкінці минулого року. Головна особливість колекції — використання принтів оригінальних європейських карт XVI-XVIII століть, що стосуються території сучасних українських земель.

«Коли я побачила карти з проекту Vkraina, то зрозуміла, що це ідеальний матеріал для принтів на тканині. Я вирішила створити одяг, за допомогою якої кожен українець зможе висловити свою патріотичну позицію і любов до України », — коментує Міла Негру свій фешн-проект в ефірі «Каналу 24».

На основі оцифрованих карт дизайнер розробила лекала для кожної моделі, а далі вони вже переносилися на тканину за спеціальною технологією. У колекції вона використала тільки натуральні тканини — шовк, шифон, фатин, органза.

Зараз Міла Негру на своїй сторінці у  Facebook пише, що її колекція привертає тих, хто хоче зробити подарунок друзям-іноземцям на згадку про Україну.

Дизайнер планує 25% коштів, отриманих від продажу кожної одиниці колекції Vkraina, перераховувати Українській Біржі Благодійності на проект «Допоможемо з найнеобхіднішим», який спрямований на підтримку закупівлі реанімаційного обладнання для карет швидкої допомоги на сході країни.

За матеріалами: afisha.zp.ua