Кращі місця Запоріжжя, де можна гарно відпочити

Визначні пам'ятки Запоріжжя - це архітектурні пам'ятники і будівлі. Але не тільки архітектурою знамените наще місто: тут ще й дуже гарна природа!

ukraine-zhannatg.com

У місті щосили розквітає весна: співають пташки, цвітуть дерева і розпускаються квіти. Повітря в цей час року, здається, просочене романтикою.  Коли виходить сонечко, не хочеться сидіти в кафе и тим більше вдома. Всі вже хочуть гуляти на вулиці і приймати перші сонячні процедури. Тому я вирішила скласти список місць в Запоріжжі, де можна відпочити з сім’єю або коханою людиною і просто насолодитися природою нашого улюбленого міста.

Дубовка: хто ж з містян її не знає? Це один з найулюбленіших парків запорожців і гостей міста. Тут можна покататися на атракціонах, погодувати лебедів і качок та й просто гарно відпочити.

Хортиця: тут можно годинами просто сидіти і милуватися природою, можна погодувати птахів, провести фотосесію, покататися на велосипедах.

Набережна: прогулянка вечірньою Набережною — ідеальне місце для першого побачення. Захід над Дніпром, кава і тепла розмова — що ж може бути краще?

Річковий Порт: запорізький річковий порт в теплу пору вважається одним з кращих місць для компаній і закоханих. Який дивовижний краєвид відкривається тут: Дніпро, небо, чайки!

Проспект Соборний: прогулюючись уздовж проспекту, ви зможете насолодитися мальовничими площами з красивими фонтанами.

Багато місць ви можете відвідати в Запоріжжі, кожен зможе вибрати «локацію» до душі, куди він прийде з найріднішими або один, щоб зануритися в свої думки. В нас мальовниче місто і потрібно цим пишатись.

Катерина ТИМЧЕНКО