Легендарний аніматор Хаяо Міядзакі працює над новим мультфільмом

Мультиплікатор Хаяо Міядзакі у японській передачі «Людина, яка ще не відійшла від справ: Хаяо Міядзакі» розповів  про створення свого останнього мультиплікаційного проекту

http://afisha.bigmir.net/

Як стало відомо, класик японської анімації запропонував керівництву студії Ghibli свій новий повнометражний проект. Раніше мультиплікатор планував створення короткометражної стрічки «Гусениця Боро». Але, як потім сказав сам Міядзакі, йому не дуже сподобався результат і у планах — перетворення короткометражки у повнометражний мультфільм. Подробиці сюжету майбутньої анімаційної стрічки поки що не розголошуються.

Приблизно 5 років займе виробництво мультфільму. Однак сам Міядзакі хоче закінчити його до 2019 року.

Нагадаємо, що після виходу анімаційної стрічки «Вітер дужчає» у 2013 році Міядзакі заявив, що покидає кіноіндустрію. Японський режисер не одноразово говорив, що збирається йти на спочинок, і все ж таки щоразу вертався до улюбленої справи. Тож, чекаємо від легенди японської анімації нового мультиплікаційного шедевра.

Хаяо Міядзакі — японський режисер-аніматор, письменник і засновник анімаційної студії Ghibli (1985), де було створено такі легендарні мультфільми, як «Мій сусід Тоторо», «Ходячий замок», «Принцеса Мононоке». Величезну популярність здобув мультфільм «Звіяні привидами», який вийшов у 2001 році і отримав Оскара, ставши найприбутковішим проектом за всю історію японського кінематографу. Всі роботи Міядзакі торкаються проблеми гуманізму, екології, людських взаємин.

Руслана ХУДАЙКУЛОВА