Лідер Pink Floyd та «Бумбокс» виконали пісню на честь «Небесної сотні»

Вчора на концерті солідарності у Лондоні I'm with the Banned виступили світові зірки, а "Бумбокс" та Девід Гілмор представили разом пісню, присвятивши її Революції Гідності.

У неділю в Лондоні пройшов концерт солідарності, який організував Білоруський Вільний театр для того, щоб підтримати ув’язнених за політичними мотивами у всьому світі.

На лондонській сцені KOKO унікальний склад рок-музикантів виступив за свободу творчого вираження та проти несправедливості. Логотип концерту створив відомий китайський художник-дисидент Ай Вейвей, перебуваючи під домашнім арештом.

Недільного вечора на сцену вийшли фронтмен Pink Floyd Девід Гілмор, «Бумбокс», Pussy Riot, Brutto, а також спеціально запрошені гості – Кім Катрел, Джеремі Айронс, Ніл Теннант, Джульєт Стівенсон, Вікторія Модеста.

Девід Гілмор виступив спільно з українськими музикантами «Бумбокс» та презентував пісню, присвячену «Небесній сотні». Музиканти виконали відому пісню Pink Floyd під назвою Wish You Were Here, яка увійшла до альбому 1975 року.

Пісня була представлена як «гімн української революції».

Джерело: espreso.tv