Лілія Гриневич зустрілася зі студентами та викладачами ЗНУ

Голова комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич відвідала Запорізький національний університет. Під час зустрічі із студентами та викладачами Лілія Гриневич наголосила на тому, що сьогодні важливо не бути байдужим, особливо освітянській громаді важливо бути співтворцями української державності.  

Народний депутат підкреслила, що освіта є частиною національної безпеки країни і займатися її організацію та реформуванням потрібно на рівні з охороною державних кордонів:


DSC_0494Також на зустрічі обговорили питання проблеми освіти студентів-переселенців із Криму та Донецької та Луганської областей, а також питання реєстрації абітурієнтів для проходження ЗНО. Присутні мали змогуDSC_0490 особисто поставити Лілії Гриневич питання щодо освітніх процесів в Україні, зокрема пов’язані із реформою вищої освіти. Лілія Михалівна зазначила, що новий закон допомогли прийняти саме студенти, оскільки вони були головними лобістами основних положень законопроекту. Також резонансу набуло питання щодо низького рівня знань студентів, причиною чого, за словами народного депутата, є проблема кількості викладачів в університетах:

Гостя зазначила, що для того, аби до університету вступали більш здатні студенти, потрібно зробити вищим прохідний бал. Саме тому, за словами Лілії Гриневич наступнгим кроком реформи вищої освіти є скорочення бюджетних місць у ВНЗ, об’єднання різних університетів з метою підвищення рівня професіоналізму випускників вищої школи.

Фото заголовку: sites.znu.edu.ua

Марина Галич